Dicota Multi Plus Scale er en computer sag, der er lavet af en god samvittighed, fordi tasken er lavet af genanvendt PET. En taske, der er fremstillet til at være rart for miljøet.
- Posen er lavet af 10 PET-flasker
- Da tasken er lavet af genanvendt PET, hjælper det med at spare ressourcer
- Justerbar og aftagelig skulderrem
- Er der en specifik tabletlomme op til 10,5 "
- I computerrummet er der monteringsrem til at holde computeren på plads under transport
- Dataskuffen er polstret
- Bagagerem på bagsiden for at fastgøre computerposen til kufferten
- Polstret rha ndtag og skulderrem
- Har en lomme på forsiden udstyret med lynlås, hvor du kan tilføje forskellige tilbehør som mobiltelefon, power bank og oplader
| passer: | Macbook Pro 15 "og andre 15" computere |
| materialer: | Genbrugt polyethylenterephthalat (PET) |
| Farve: | sort |
| Maksimal dimensioner af computeren: | 385 x 265 x 35 mm |
| Dimensioner af posen: | 415 x 310 x 85 mm |
| Vægt: | 840 gram |
Dette produkt passer til følgende enheder:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Det kan også passe til andre. Er du usikker? Så kontakt os!
Anmeldelser (0):
Skriv en anmeldelse
Findes i følgende kategori(er):
Attribut
| Farve: | Sort |
| Vægt: | 840 g |
| Vandtæt: | Nej |
| Skulderrem: | Ja |
| Håndtere: | Ja |