Polar H10 er den mest nøjagtige pulsføler i Polar historie. Det måler pulsen med maksimal præcision uden forstyrrelse. Fungerer også med trust , lederuddannelse og svømning.
Tilslut din H10 til Polar Beat, Polar gratis fitness- og øvelsesapp, og få realtids pulsmåling direkte på din iPhone .
Kan du ikke lide at træne sammen med telefonen? Med Polar H10 kan du registrere din træning uden at have din mobiltelefon, og derefter overføre dine pulsdata til Polar Beat i rha nd. Start en træning via appen, lad telefonen ligge og køre træningsperioden.
Polar H10 er helt vandtæt og transmitterer pulsdata i vand med 5 kHz teknologi.
Hvis du ikke har et kompatibelt Polar ur, kan du registrere pulsen i puljen med Polar H10 og efter dit pas, overfør dine pulsdata til den gratis Polar Beat app på din iPhone .
Med hjertefrekvensmonitor sikrer Polar Pro Strap, et blødt tekstilbælte med forbedrede elektroder, at din puls måles nøjagtigt og uden forstyrrelse. Materialet er behageligt at bære, og silikoneudskriften og det forbedrede spænde holder bæltet sikkert på plads.
Tilslut din H10 til Polar Beat, Polar gratis fitness- og øvelsesapp, og få realtids pulsmåling direkte på din iPhone .
Kan du ikke lide at træne sammen med telefonen? Med Polar H10 kan du registrere din træning uden at have din mobiltelefon, og derefter overføre dine pulsdata til Polar Beat i rha nd. Start en træning via appen, lad telefonen ligge og køre træningsperioden.
Polar H10 er helt vandtæt og transmitterer pulsdata i vand med 5 kHz teknologi.
Hvis du ikke har et kompatibelt Polar ur, kan du registrere pulsen i puljen med Polar H10 og efter dit pas, overfør dine pulsdata til den gratis Polar Beat app på din iPhone .
Med hjertefrekvensmonitor sikrer Polar Pro Strap, et blødt tekstilbælte med forbedrede elektroder, at din puls måles nøjagtigt og uden forstyrrelse. Materialet er behageligt at bære, og silikoneudskriften og det forbedrede spænde holder bæltet sikkert på plads.
| passer: | iPhone |
| Farve: | sort |
| Bluetooth: | Ja |
| vandtæt: | Ja |
| Batteri: | CR2025 |
| batterilevetid: | 400 timers BLE og 5 kHz transmission løber |
| Senderens størrelse: | 34 x 65 x 10 mm |
| Vægt: | sender enhed 21 g, bælte 39 g |
Anmeldelser (0):
Skriv en anmeldelse