Tag din musik med dig, uanset hvor du går med denne højtaler. CMB-110 er en kraftfuld, trådløs højttaler, der er lavet til at tage med dig, uanset hvor du går, våd eller tør. Selvom denne trådløse højttaler kun vejer ca. 2 kg, den leverer en høj kvalitet og kraftfuld lyd.
Leder du efter en kraftfuld, men fleksibel højttaler , der leverer en ren og kraftfuld lyd? Denne bluetooth-højttaler har stemningsfremmende LED-belysning i regnbuens farver, en batterilevetid på omkring 4,5 timer og leverer slående god lyd.
Leder du efter en kraftfuld, men fleksibel højttaler , der leverer en ren og kraftfuld lyd? Denne bluetooth-højttaler har stemningsfremmende LED-belysning i regnbuens farver, en batterilevetid på omkring 4,5 timer og leverer slående god lyd.
- IPX5 (Regnbestandig)
- Indbygget mikrofon
- Opladningsport: USB-C
- Ægte trådløs stereo
- Spilletid: cirka 4,5 timer
- Bluetooth 5, AUX, USB-A
- RMS-effekt: 2x 7,5W = 15W
- Max effekt: 2x 15W = 30W
- LED-belysning i regnbuens farver
| Passer til: | iPhone og andre enheder med bluetooth eller AUX |
| Farve: | Sort |
| Forbindelse: | Bluetooth 5.0, AUX, USB-A |
| Vægt: | 2 kg |
Anmeldelser (0):
Skriv en anmeldelse
Findes i følgende kategori(er):
Attribut
| Bluetooth: | Ja |
| Effekt: | 30 W |
| Farve: | Sort |
| Mikrofon: | Ja |
| RGB: | Ja |
| Til udendørs brug: | Ja |
| Vandtæt: | Nej |
| Vægt: | 2000 g |
| Wifi: | Nej |