Klassisk computertaske med hjul og teleskopisk håndtag. Perfekt når du rejser, både privat og med arbejde!
Har tre rummelige rum: et til din Macbook, et større rum til anden emballage og et til mindre tilbehør.
Har tre rummelige rum: et til din Macbook, et større rum til anden emballage og et til mindre tilbehør.
- 24 liter
- Passer til bærbare computere op til 17 "
- Ydre rum med smart opbevaring
- Stort rum til anden pakning
- STA ngs lynlås
- Baa rha ndtag
- 2 let rullede, lydløse hjul
- Teleskopisk håndtag
| Passer til: | Bærbare computere op til 17 " |
| Farve: | Sort |
| Materiale: | Polyester |
| Måle: | 25 x 42 x 35 cm |
| Vægt: | 3,9 kg |
Dette produkt passer til følgende enheder:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Det kan også passe til andre. Er du usikker? Så kontakt os!
Anmeldelser (0):
Skriv en anmeldelse
Findes i følgende kategori(er):
Attribut
| Farve: | Sort |
| Vægt: | 3900 g |
| Vandtæt: | Nej |
| Skulderrem: | Nej |
| Håndtere: | Ja |