Rygsæk fra Wenger der er fuld af smarte løsninger. Tasken har et polstret rum til din Macbook, en lomme til din iPad og plads til anden pakning.
Takket være den stabiliserende base er denne taske stabil, uanset om du er på kontoret eller venter på lufthavnsterminalen. Justerbare skulderstropper og et behageligt greb garanterer en nem rejse.
Takket være den stabiliserende base er denne taske stabil, uanset om du er på kontoret eller venter på lufthavnsterminalen. Justerbare skulderstropper og et behageligt greb garanterer en nem rejse.
- 23 liter
- Polstret rum til computere op til 17 "
- Lomme til iPad op til 10 "
- Stabil bund
- Justerbare skulderstropper
- Håndtere
- Rem til rulletaske
| Passer til: | Computere op til 17 ", iPad op til 10" |
| Farve: | Sort / blå |
| Materiale: | Polyester |
| Måle: | 28 x 37 x 47 cm |
| Vægt: | 1,6 kg |
Dette produkt passer til følgende enheder:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Det kan også passe til andre. Er du usikker? Så kontakt os!
Anmeldelser (0):
Skriv en anmeldelse
Findes i følgende kategori(er):
Attribut
| Farve: | Sort |
| Vægt: | 1600 g |
| Materialer: | Polyester |
| Vandtæt: | Nej |
| Skulderrem: | Ja |
| Håndtere: | Ja |