Denne klassiske computertaske tilbyder uovertruffen teknologi, god komfort og stilfuld opbevaring. Sagen har et polstret rum til din Macbook og to små ydre rum.
Den justerbare skulderrem og det behagelige håndtag gør posen behagelig at bære hele dagen.
Den justerbare skulderrem og det behagelige håndtag gør posen behagelig at bære hele dagen.
- 10 liter
- Passer til bærbare computere op til 15,6 "
- To små ydre rum
- Polstret, blødt indvendigt
- STA ngs lynlås
- Aftagelig skulderrem
- Baa rha ndtag
- Rem til rulletaske
| Passer til: | Macbook Pro 15/16 |
| Farve: | Sort |
| Materiale: | Nylon |
| Måle: | 14 x 41 x 31 cm |
| Vægt: | 1,2 kg |
Dette produkt passer til følgende enheder:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Det kan også passe til andre. Er du usikker? Så kontakt os!
Anmeldelser (0):
Skriv en anmeldelse
Findes i følgende kategori(er):
Attribut
| Farve: | Sort |
| Vægt: | 1200 g |
| Vandtæt: | Nej |
| Skulderrem: | Ja |
| Håndtere: | Ja |