Denne rygsæk tilbyder uovertruffen teknologi, god komfort og stilfuld opbevaring. Tasken har polstrede rum til din Macbook og plads til anden pakning. Takket være den stabiliserende base er denne taske stabil, uanset om du er på kontoret eller venter i lufthavnsterminalen. Justerbare skulderstropper og et behageligt greb garanterer en nem rejse.
- 21 liter
- Polstret rum til 16 "bærbar computer
- Stabil bund
- Justerbare skulderstropper
- Håndtere
- Rem til rulletaske
| Passer til: | Macbook Pro 15/16 eller anden 16 "bærbar computer |
| Farve: | Sort |
| Materiale: | Polyester |
| Måle: | 25 x 35 x 45 cm |
| Vægt: | 1,5 kg |
Dette produkt passer til følgende enheder:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Det kan også passe til andre. Er du usikker? Så kontakt os!
Anmeldelser (0):
Skriv en anmeldelse
Findes i følgende kategori(er):
Attribut
| Farve: | Sort |
| Vægt: | 1500 g |
| Materialer: | Polyester |
| Vandtæt: | Nej |
| Skulderrem: | Ja |
| Håndtere: | Ja |