Denne klassiske computertaske tilbyder uovertruffen teknologi, god komfort og stilfuld opbevaring. Tasken har et polstret rum til din Macbook, plads til anden pakning og et specielt rum til dine papirer og mapper. Den justerbare skulderrem og det komfortable grebshåndtag garanterer en nem rejse.
- 19 liter
- Polstret rum til 17 "bærbar computer
- Justerbar skulderrem
- Håndtere
- Rem til rulletaske
| Passer til: | Computere op til 17 " |
| Farve: | Sort |
| Materiale: | Polyester |
| Måle: | 21 x 42 x 32 cm |
| Vægt: | 1,3 kg |
Dette produkt passer til følgende enheder:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Det kan også passe til andre. Er du usikker? Så kontakt os!
Anmeldelser (0):
Skriv en anmeldelse
Findes i følgende kategori(er):
Attribut
| Farve: | Sort |
| Vægt: | 1300 g |
| Materialer: | Polyester |
| Vandtæt: | Nej |
| Skulderrem: | Ja |
| Håndtere: | Ja |