Wenger Pillar Backpack tager dig og din trust hvor du har brug for det med overlegen komfort. Tasken har et polstret rum til bærbare computere op til 16 ", plads til anden emballage og smart opbevaring til dine andre ejendele.
Takket være den stabiliserende base er denne taske stabil, uanset om du er på kontoret eller venter i lufthavnsterminalen. Justerbare skulderstropper og et behageligt greb garanterer en nem rejse.
Takket være den stabiliserende base er denne taske stabil, uanset om du er på kontoret eller venter i lufthavnsterminalen. Justerbare skulderstropper og et behageligt greb garanterer en nem rejse.
- 25 liter
- Polstret rum til bærbar computer op til 16 "
- Smart opbevaring
- Justerbare skulderstropper
- Håndtere
- Rem til rulletaske
| Passer til: | Macbook Pro 15/16 eller andre bærbare computere op til 16 " |
| Farve: | Sort / grå |
| Materiale: | Polyester |
| Måle: | 25 x 38 x 48 cm |
| Vægt: | 1,1 kg |
Dette produkt passer til følgende enheder:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Det kan også passe til andre. Er du usikker? Så kontakt os!
Anmeldelser (0):
Skriv en anmeldelse
Findes i følgende kategori(er):
Attribut
| Farve: | Sort |
| Vægt: | 1100 g |
| Materialer: | Polyester |
| Vandtæt: | Nej |
| Skulderrem: | Ja |
| Håndtere: | Ja |