Wenger Carbon rygsæk tager dig og din trust hvor du har brug for det med overlegen komfort. Tasken har et polstret rum til Macbook Pro 15/16, plads til anden pakning og let tilgængelige ydre rum.
Takket være den stabiliserende base er denne taske stabil, uanset om du er på kontoret eller venter på lufthavnsterminalen. Justerbare skulderstropper og et behageligt greb garanterer en nem rejse.
Takket være den stabiliserende base er denne taske stabil, uanset om du er på kontoret eller venter på lufthavnsterminalen. Justerbare skulderstropper og et behageligt greb garanterer en nem rejse.
- 30 liter
- Rum til Macbook Pro 15/16
- Stabil bund
- Smarte udvendige lommer
- Baa rha ndtag
- Justerbare skulderstropper
- Rem til rulletaske
| Passer til: | Macbook Pro 15/16 |
| Farve: | Sort |
| Materiale: | Polyester |
| Måle: | 29 x 34 x 50 cm |
| Vægt: | 1,5 kg |
Dette produkt passer til følgende enheder:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Det kan også passe til andre. Er du usikker? Så kontakt os!
Anmeldelser (0):
Skriv en anmeldelse
Findes i følgende kategori(er):
Attribut
| Farve: | Sort |
| Vægt: | 1500 g |
| Materialer: | Polyester |
| Vandtæt: | Nej |
| Skulderrem: | Ja |
| Håndtere: | Ja |