Rygsæk fra Wenger der er fuld af smarte løsninger . Tasken har et justerbart, polstret rum til din Macbook og deres nye SmartOrg- sign der gemmer dine hverdagsprodukter pænt.
Takket være den stabiliserende base er denne taske stabil, uanset om du er på kontoret eller venter i lufthavnsterminalen. Justerbare skulderstropper og et behageligt greb garanterer en nem rejse.
Tasken er trust med et smart USB-stik, der gør det nemt at oplade dine enheder, når du er på farten. Tilslut en Powerbank og et opladerkabel, så er du i gang (medfølger ikke).
Takket være den stabiliserende base er denne taske stabil, uanset om du er på kontoret eller venter i lufthavnsterminalen. Justerbare skulderstropper og et behageligt greb garanterer en nem rejse.
Tasken er trust med et smart USB-stik, der gør det nemt at oplade dine enheder, når du er på farten. Tilslut en Powerbank og et opladerkabel, så er du i gang (medfølger ikke).
- 25 liter
- Justerbart laptoprum 14-16 "
- Stabil bund
- USB-port til opladning
- Justerbare skulderstropper
- Håndtere
- Rem til rulletaske
| Passer til: | Macbook Pro 15/16 eller andre bærbare computere mellem 14-16 " |
| Farve: | Sort |
| Materiale: | Polyester |
| Måle: | 24 x 37 x 48 cm |
| Vægt: | 1,4 kg |
Dette produkt passer til følgende enheder:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Det kan også passe til andre. Er du usikker? Så kontakt os!
Anmeldelser (0):
Skriv en anmeldelse
Findes i følgende kategori(er):
Attribut
| Farve: | Sort |
| Vægt: | 1400 g |
| Materialer: | Polyester |
| Vandtæt: | Nej |
| Skulderrem: | Ja |
| Håndtere: | Ja |